Vyzkoušej si plnou verzi za 1 Kč
Vyzkoušej si Probuď své já za 1 Kč

Ponoř se do prožitku a žij život podle sebe.

Získáš okamžitý přístup do celé sekce s více jak 100+ meditacemi a bonusy.

Nové meditace každý měsíc.

Meditace ti přinese zmírnění stresu - více radosti, uvolnění a vnitřní klid, lepší spánek - větší koncentraci a energii.

Po vyzkoušení zkušební doby automaticky je roční předplatné 4 680 Kč s automatickým obnovením každý rok.

Po vyzkoušení zkušební doby automaticky je měsíční předplatné 890 Kč s automatickým obnovením každý měsíc.

Důvod založení opakované platby: platba za předplatné, maximální částka opakované platby: 4680 Kč, částka je fixní, období po které bude opakovaná platba strhávána: do ukončení členství uživatelem aplikace, frekvence strhávání je fixní, veškerou komunikaci směřujte prosím sem: Kontakty, předplatné lze zrušit v editaci uživatelského účtuMeditace pro každou příležitost

Zmírnění stresu více radosti

Zmírnění stresu
více radosti

Zvýšíš svoji úroveň životní spokojenosti a radosti, pocítíš lásku a vděčnost, pomocí dočerpání správné energie a změny osobní vibrace.

Uvolnění a vnitřní klid

Uvolnění
a vnitřní klid

Naučíš se ovládat své myšlenky, pocity a emoce. Dosáhneš vnitřního klidu i ve vypjatých situací. Dosáhneš celkově velké úlevy, díky ukotvení, bezpečí, sebehodnotě a zazdrojování.

Lepší spánek více energie

Lepší spánek
více energie

Uložíš svoji mysl do postele, zklidníš myšlenky, budeš usínat velmi rychle a prospíš celou noc. Probudíš se odpočatě svěží s plno energie, tvé tělo i mysl bude fresh do nového dne.

Vyzkoušejte si meditaci

Vyzkoušej si meditaci

Nemáš s meditací žádnou zkušenost?

Nevadí, zde se naučíš kompletní tajemství a odhalíš sílu meditace.

Vyzkoušej si minutovou meditaci.

Vaše příběhy s Probuď Své Já

Růženko, moc vám děkuji za skvělé meditacie. I přesto, že jsem začátečník, dokázala jsem se naprosto uvolnit a cítím neskutečný klid na duši, přeji krásné dny. Meditovat, doporucuji!

Táňa Lazi, Praha

Milá Růženka, ďakujem za tvoje meditácie, zostala som milo prekvapená. Sú jednoduché, príjemné a univerzálné. Tieto meditácie sú jedny z tých mála nadčasových, ktoré vďačne poslúžia úplným začiatočníkom v osobnom rozvoji, ale aj tým, ktorí už majú niečo za sebou, lebo neobsahuje žiadne negatívne programovanie, ktoré som často cítila z mnohých riadených meditácií.

Katarína Tvrdá, Bratislava

Ahoj Růženko, jsem nedšená z Tvých meditací! Ze začátku jsem od toho nic neočekávala a měla jsem pochybnosti, jestli to bude na mě fungovat, ale už při první meditaci jsem cítila velikou sílu. Takže se už těším, jak si meditaci zopakuji a budu prohlubovat dovednost.

Hanka Jarošová, Praha

Již dva dny je mi lépe, díky tomu, že poslouchám tvoje nahrávky a moc mi to pomáhá. Hodně se mi ulevilo, pouštím negativní myšlenky, pracuji s dechem a je to opravdu o moc lepší. Moc děkuji, opravdu mi meditace pomáhají. Už 2roky jsem prosila andělé o pomoc a věřím, že tohle není náhoda.

Hanka Kopřivová, Ostrava

Dobrý den paní Růženko, meditace od Vás jsou opravdu skvělé a účinné. Máte moc příjemný hlas, krásně se poslouchá. Díky Vám se už večer před spaním nestresuji a naopak se do postele těším, až si pustím do sluchátek jednu z Vašich meditací. Děláte skvělou práci, která určitě pomůže hodně lidem, kteří se dostali do podobné situace a chtějí na sobě pracovat.

Renata Vacíková, Plzeň

Krásný den Růženko. Tak jsem si poslechla vaši první rebelskou meditaci a je moc příjemná. Snažím se jí poslouchat každý den, poněvadž se vám musím přiznat, že jsem po psychické stránce na tom bledě. Ale po meditaci se cítím lépe a moc se těším na vaše další meditace Probuď své já. Moooc vám děkuji za pomoc.

Lena, Praha

Děkuji za krásné meditaci. Jsou opravdu příjemné a intuitivní. Při prvním poslechu jsem sice usnula, ale po druhé už jsem se nechala vést, více jsem vnímala a dokázala se soustředit. Myslím, že to při dalším poslechu to bude lepší a lepší a těším se co mi meditace přinesou, když již po druhém poslechu vidím výsledky.

Iveta Novotná, Rosice

Dnes jsem si poprvé pouštěla vaši meditaci. Je moc příjemná, hezky se poslouchá a je krásně vedená. Děkuji za ni. :-) Meditace je vážně nádherná a je radost ji praktikovat. Člověku je v ní tak hezky, že se ani nechce tak brzy vracet nazpět.

Jitka J., Praha

Vyzkoušej si meditace za 1 Kč Vyzkoušej si meditace za 1 Kč

Vyzkoušej si meditace za 1 Kč

Probuď v sobě své vědomější, šťastnější a zdravější Já

Placená verze Probuď Své Já za 1 Kč na vyzkoušení

  • Získáš 100+ vedených meditací a bonusy od jiných autorů.
  • Nové meditace každý měsíc.
  • Meditace od základních technik až po meditace pro pokročilé.
  • Meditace jsou zaměřené na zmírnění stresu-dosažení vnitřního klidu až po hojný úspěch, lepší vztahy či klidný spánek.
  • Meditovat můžeš každý den a vytvořit si tak nový návyk pro zkvalitnění svého života.

Po vyzkoušení zkušební doby automaticky je roční předplatné 4 680 Kč s automatickým obnovením každý rok.

Po vyzkoušení zkušební doby automaticky je měsíční předplatné 890 Kč s automatickým obnovením každý měsíc.